Aktualności

10.11.2015

X Jubileuszowy Bal Sylwestrowy 2015

Stres, nerwy, napięcie, podekscytowanie, radość... Minęło już dziesięć lat od pierwszego zorganizowanego przez nas Sylwestra, a pamiętamy wszystko, jakby to było wczoraj.. Piękne wspomnienia, które będą z nami już na zawsze.

czytaj więcej >

20.04.2015

CANDY BAR - słodki stół

Kolorowo, słodko i pobudzająco wyobraźnię. Candy Bar to tegoroczna nowość, która przybyła do nas zza oceanu. To fantastyczna propozycja na wesela, chrzciny, komunie i inne imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z przygotowanego przez personel Coloseum słodkiego bufetu :)

czytaj więcej >

16.02.2015

Karnawał 2015

Królewna Śnieżka, Flinstonowie, Wiedźmin i wiele innych niesamowitych postaci zagościło na tegorocznym Balu Karnawałowym 2015. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z balu.

czytaj więcej >

10.01.2015

... ach, co to był za Bal!

Na taką noc czekamy cały rok! Dziękujemy Państwu za tak liczne przybycie, za uśmiechy i dobre słowa. Serdecznie gratulujemy wygranych. I mamy nadzieję, że spotkamy się z Państwem jeszcze nie raz. Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z balu.

czytaj więcej >

13.10.2014

100 lat i 50 ciast na urodziny pani Ireny Santor

Aromat szarlotek, serników i innych słodkich pyszności unosił się jeszcze przez kilka kolejnych dni. Pięćdziesiąt palet naszych ciast zagościło na stołach przyjęcia urodzinowego piosenkarki Ireny Santor.

czytaj więcej >