O nas

Biała suknia, promienne uśmiechy Gości, niepowtarzalne kulinarne doznania, zapierający dech w piersiach wystrój i… ta jedyna, najbardziej oczekiwana noc w życiu dwojga kochających się ludzi.

Pragnąc, by owa noc stała się tą niezapomnianą, mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Salę Bankietową  „Coloseum” w Wolkowych.

Jest to prężnie rozwijająca się firma rodzinna, charakteryzująca się wysokim poziomem wykonywanych przez nas usług, co zapewnia niezapomniane wrażenia estetyczne.

Sala „Coloseum” słynie nie tylko z profesjonalnej obsługi czy eleganckich wnętrz wzbogaconych subtelną dekoracją. Goście przede wszystkim cenią sobie wyśmienitą kuchnię. Menu dostosowane jest zawsze do Państwa potrzeb i oczekiwań, z dbałością o najmniejszy szczegół, aby zapewnić jak najwyższą jakość i niepowtarzalny smak.

 

Sala bankietowa położona jest z dala od miejskiego zgiełku, w malowniczej Puszczy Kurpiowskiej. Latem Goście mogą zaczerpnąć świeżego powietrza w wielobarwnym ogrodzie. Dla dzieci zaś przygotowane są dwa place zabaw. Każdy znajdzie coś dla siebie.